25 sierpnia 2016

Artykuły

 • Żaluzje fasadowe

  Żaluzje fasadowe podtynkowe elektryczne z napędem Elero.

  Żaluzje fasadowe ocieplenie

  Żaluzje fasadowe jak są montowane

  Żaluzje fasadowe do zabudowy

  Żaluzje fasadowe montaż

  Żaluzje fasadowe lamele

  Żaluzje fasadowe anwis

  Żaluzje fasadowe Tarnobrzeg

  Zapraszamy do sklepu na www.magdalena24.pl

  Kontakt: +48 512 319 164

  Mail: marketing@magdalena.pl

 • Rolety elewacyjne ręczne

  Przerobienie rolety ręcznej na elektryczną

  uzależnione jest od tego, na jakim etapie budowy domu rolety zostały zainstalowane. Ważnym aspektem jest czy było to w trakcie budowy czy w już gotowym obiekcie. Łatwy dostęp do mechanizmu rolety znacznie ułatwia modernizację takiej osłony zewnętrznej.

  Rolety ręczne czy elektryczne?

  Zautomatyzowanie osłony zewnętrznej pozwalające na sterowanie za pomocą przełączników naściennych, pilota radiowego czy urządzeń mobilnych to krok ku nowoczesności. Możliwość podłączenia do systemu inteligentnego domu umożliwią Ci zarządzać wszystkimi elektrycznymi osłonami w domu.

  Rolety elektryczne sterowanie

  za pomocą silnika elektrycznego 230V. Przy standardowym sterowaniu elektrycznym mamy do wyboru opcję sterowania za pomocą przełącznika lub pilota radiowego.

  Rolety zewnętrzne Tarnobrzeg

  Oferujemy rolety elewacyjne w bogatej gamie kolorystycznej, które świetnie wkomponują się w fasadę klasycznych oraz nowoczesnych budynków. Prawidłowo dobrane rolety przez lata będą gwarantowały komfort, bezpieczeństwo, a także energooszczędność budynku. W przypadku pytań dotyczących rolet elewacyjnych zewnętrznych zapraszamy do sklepu internetowego na www.magdalena24.pl

 • Rolety materiałowe na wymiar

  Rolety wewnętrzne w kasecie na wymiar.

   

  to idealne rozwiązanie chroniące przed promieniami słonecznymi oraz wglądem do wnętrza pomieszczenia z zewnątrz. To estetyczny i praktyczny dodatek z intuicyjną obsługą sprawi, że codzienna obsługa staje się łatwa i przyjemna.

  Rolety materiałowe doskonale sprawdzą się jako przesłona wnęk, regałów czy witryn okiennych w biurze. Świetnie spełniają swoją role jako ekran projekcyjny. Pasują do każdego rodzaju okien, dlatego uważane są za najbardziej uniwersalne rozwiązanie zasłaniające okna.

  Rolety w kasecie Rzeszów

  postawił na nowoczesny wystrój swoich biur.

  Rolety wewnętrzne materiałowe

  to świetne rozwiązanie w biurze, zapewniające komfort pracy oraz ochronę przeciwsłoneczną.

  Rolety na wymiar w kasecie

  są doskonałym i przede wszystkim praktycznym uzupełnieniem każdego pomieszczenia.

  12.ROLETY SCREEN_1
  Roleta screen zip w kolorze antracyt.
  1. roleta screen na zewnątrz.
  Roleta screen
  20160803_133325~2
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  Previous Next
 • ROLETY SCREEN

  Zabudowa tarasu roletami

  to idealne rozwiązanie dla osób chcących uzyskać skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz nagrzewaniem tarasu. Rolety zainstalowane na dużych powierzchniach ograniczają również dostęp do widoku wnętrza tarasu oraz świetnie sprawdzają się w roli moskitiery. Gwarantując spokój i komfort optyczny na Twoim tarasie.

  Rolety typu screen

  Rolety screen wyróżniają się nowoczesną budową. Prowadnice boczne zintegrowane są z tkaniną poprzez system suwakowy ZIP. Niezwykle trwała i wytrzymała tkanina wykonana z włókien szklanych, silikonu oraz PCV odporna jest na działanie czynników zewnętrznych takich jak deszcz czy grad.

  Rolety posiadają atest budowlany z odpornością na wiatr do 140 km/h.

  Opuszczone rolety spełniają dodatkowo funkcję moskitiery skutecznie blokując insekty oraz inne niepożądane zanieczyszczenia.

  Zabudowa tarasów i balkonów

  Doskonale sprawdzą się również w ochronie balkonów, okien, werand czy altan. Wysokiej jakości górna skrzynka stanowi wykończenie rolety. Oferowana w wariancie ściętym, kwadratowym bądź owalnym z pewnością wkomponuję w fasadę Twojego obiektu.

  Zabudowa tarasu na wymiar

  Oferujemy kompleksową instalację poprzez pomiar, montaż oraz serwis (również pogwarancyjny) rolet screen na indywidualne zamówienie Klienta.

  Sprawdź naszą ofertę na www.magdalena24.pl i zapytaj o swoją roletę!

 • Żaluzje drewniane 70mm

  Żaluzje drewniane do salonu

  wykonane zostały z naturalnych materiałów do jakich należą listwy z egzotycznego drzewa abachi, dzięki czemu nadają wnętrzu salonu wyjątkowego klimatu. Precyzyjnie dopasowane elementy przyczyniają się do dystyngowanej prezencji żaluzji oraz pomieszczenia w którym się znajdują. W produkcji zastosowano najwyższej jakości materiały, które gwarantują wysoki komfort użytkowania produktu oraz trwałość na lata. Zaprezentowane żaluzje drewniane nie tylko efektownie wyglądają lecz równie efektywnie chronią wnętrze przed słońcem, skutecznie przepuszczając tylko część promieni.

  Ważnym aspektem żaluzji drewnianej jest drabinka. Utrzymuje ona lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. W wersji sznurkowej jest subtelnym, prawie niewidocznym dodatkiem, natomiast w formie taśmy staje się zauważalną ozdobą żaluzji. Oferowana w kilku szerokościach: 10, 12, 25 lub 38 mm, zbliżona do koloru lamel lub kontrastująca.

  Poniżej prezentujemy żaluzję drewnianą 70mm w kolorze białym z drabinką taśmową.

  Żaluzje drewniane czarne

  Zapraszamy do zakupu żaluzji drewnianych 70 mm na wymiar w naszym sklepie na www.magdalena24.pl