ROLETY SCREEN ZIP

Zabudowa tarasu roletami

to idealne rozwiązanie dla osób chcących uzyskać skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz nagrzewaniem tarasu. Rolety zainstalowane na dużych powierzchniach ograniczają również dostęp do widoku wnętrza tarasu oraz świetnie sprawdzają się w roli moskitiery. Gwarantując spokój i komfort optyczny na Twoim tarasie.

Rolety typu screen

Rolety screen wyróżniają się nowoczesną budową. Prowadnice boczne zintegrowane są z tkaniną poprzez system suwakowy ZIP. Niezwykle trwała i wytrzymała tkanina wykonana z włókien szklanych, silikonu oraz PCV odporna jest na działanie czynników zewnętrznych takich jak deszcz czy grad.

Rolety posiadają atest budowlany z odpornością na wiatr do 140 km/h.

Opuszczone rolety spełniają dodatkowo funkcję moskitiery skutecznie blokując insekty oraz inne niepożądane zanieczyszczenia.

Zabudowa tarasów i balkonów

Doskonale sprawdzą się również w ochronie balkonów, okien, werand czy altan. Wysokiej jakości górna skrzynka stanowi wykończenie rolety. Oferowana w wariancie ściętym, kwadratowym bądź owalnym z pewnością wkomponuję w fasadę Twojego obiektu.

Zabudowa tarasu na wymiar

Oferujemy kompleksową instalację poprzez pomiar, montaż oraz serwis (również pogwarancyjny) rolet screen na indywidualne zamówienie Klienta.

Sprawdź naszą ofertę na www.magdalena24.pl i zapytaj o swoją roletę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *