4 stycznia 2015

Kontakt

 Zapraszamy w godzinach:

Codziennie 9.00-18.00 

 Soboty 9.00-14.00

  Niedziele  Nieczynne. 

Centrum Dekoracji „MAGDALENA” 

Al. Warszawska 227    (Oś.Zakrzów) 39-400 Tarnobrzeg

Numery kontaktowe:

Centrala firmy +48 (15) 823 82 65
+48 (15) 823 82 66
Salon Firmowy. Usługi szycia.                                                     +48 512 319 130
Dział handlowy Dzwoń: 8238266 wew.21, 22

Sprzedaż wysyłkowa

 

 GSM:

INFOLINIA:

512 319 125
512 319 164

15 823 65 71

15 823 82 66 wew.31

   
Sprzedaż hurtowa i hotelowa

Alicja Wasilewska     608530764  

Ewa Baran                 608291764

alicja@magdalena.pl

ewa@magdalena.pl

 Rolety  żaluzjeLesław Chwałek       606926288leszek@magdalena.pl
Przedstawiciel handlowyZbigniew Kubański    604819171zbigniew@magdalena.pl 
   
WłaścicielLesław Chwałekleszek@magdalena.pl
Kierownik hurtowniEwa Baranewa@magdalena.pl
KsięgowośćKatarzyna Abramczykksiegowosc@magdalena.pl
Dział hurtowy zam@magdalena.pl
Sprzedaż wysyłkowaMałgorzata Trelskabiuro@magdalena.pl
 Kamil Tworekmarketing@magdalena.pl