Przejdź do treści
-
-

Jeden moduł kontroluje wszystko!

Dzięki Somfy TaHoma sterujesz urządzeniami w swoim domu przy użyciu tableta, smartfona czy komputera.

Intuicyjny system sterowania, czytelna i przejrzysta grafika sprawia, iż jest to urządzenie dla każdego. Natychmiastowe potwierdzenie zwrotne daje poczucie pewności i bezpieczeństwa, że powierzone zadanie czy komenda zostało poprawnie wykonane.

-
-

TaHoma umożliwia podłączenie systemów alarmowych takich jak: kamery, czujniki ruchu czy otwarcia okien. Urządzenia te można aktywować używając ustalonych wcześniej scenariuszy, które automatycznie wykonują pracę np. podniesienie wszystkich osłon, włączenie oświetlenia w całym domu czy kompletne uzbrojenie alarmu. Interaktywna aplikacja powiadomi Cię za każdym razem gdy w domy pojawi się nieproszony gość.

Ustalając wcześniej scenariusze nie tracisz czasu na rutynowe i monotonne czynności w swoim domu, a zaoszczędzony czas wykorzystaj na to co lubisz!

-

Jak działa scenariusz?

Scenariusz zawiera wcześniej określone przez użytkownika pozycje/położenia wybranych urządzeń gospodarstwa domowego.

Przykładowo zapisany poranny scenariusz o godzinie 6.00 może odsłonić rolety w pokojach oraz otworzyć okno dachowe w celu lepszej wentylacji mieszkania czy domu, a dzięki podłączonemu ekspresowi do kawy – poranek będzie jeszcze przyjemniejszy!

Scenariusze mogą być wykonywane manualnie lub automatycznie. Wszelkie scenariusze ustala użytkownik indywidualnie. Istnieją schematy, które mogą być uruchomione na wypadek zaistnienia konkretnych czynników np. aktywacja czujników dymu podniesie wszystkie rolety ułatwiając drogę do ucieczki z budynku.

Łatwość w obsłudze.

Intuicyjny i prosty system umożliwia stworzenie 40 scenariuszy dla ponad 200 urządzeń! Zaprogramowany scenariusz można uruchamiać na życzenie lub modyfikować w dowolnych dniach i godzinach. Wszystko to pod kontrolą Twojego smartfona, tabletu lub komputera.

Kompatybilne marki, urządzenia i protokoły z modułem Somfy SmartHome TaHoma:

-