Przejdź do treści

Rolety zewnętrzne elewacyjne ręczne jak przerobić na elektryczne.

-

Przerobienie rolety ręcznej na elektryczną

uzależnione jest od tego, na jakim etapie budowy domu rolety zostały zainstalowane. Ważnym aspektem jest czy było to w trakcie budowy czy w już gotowym obiekcie. Łatwy dostęp do mechanizmu rolety znacznie ułatwia modernizację takiej osłony zewnętrznej.

-

-

Rolety ręczne czy elektryczne?

Zautomatyzowanie osłony zewnętrznej pozwalające na sterowanie za pomocą przełączników naściennych, pilota radiowego czy urządzeń mobilnych to krok ku nowoczesności. Możliwość podłączenia do systemu inteligentnego domu umożliwią Ci zarządzać wszystkimi elektrycznymi osłonami w domu.

-

-

Rolety elektryczne sterowanie

za pomocą silnika elektrycznego 230V. Przy standardowym sterowaniu elektrycznym mamy do wyboru opcję sterowania za pomocą przełącznika lub pilota radiowego.

-

-

Rolety zewnętrzne Tarnobrzeg

Oferujemy rolety elewacyjne w bogatej gamie kolorystycznej, które świetnie wkomponują się w fasadę klasycznych oraz nowoczesnych budynków. Prawidłowo dobrane rolety przez lata będą gwarantowały komfort, bezpieczeństwo, a także energooszczędność budynku. W przypadku pytań dotyczących rolet elewacyjnych zewnętrznych zapraszamy do sklepu internetowego na www.magdalena24.pl

-

-

-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *