Przejdź do treści

Rolety zewnętrzne – nowoczesny design i bezpieczeństwo

-

Postaw na:

Doskonałą termoizolację – dzięki roletom marki ANWIS oszczędzisz zimą zużycie energii o 30%, natomiast latem obniżysz temperaturę w domu o blisko 10o C.

Pancerz rolety wykonany jest z wysokiej jakości profili aluminiowych, dostępny w kilku wysokościach i grubościach. Wypełnienie profilu aluminiowego stanowi pianka poliuretanowa. Im większy profil zastosowany w pancerzu, tym grubsze wypełnienie, a tym samym wyższa izolacyjność akustyczna i termiczna rolety zewnętrznej. Kiedy rolety są opuszczone, pomiędzy szybą i pancerzem rolety tworzy się rodzaj poduszki powietrznej, nieruchome powietrze staje się doskonałym izolatorem chroniącym pomieszczenie przed utratą ciepła. Tak dzieje się w warunkach zimowych. Latem pancerz rolety chroni nas przed promieniami słonecznymi i razem z poduszką powietrzną nie pozwala ciepłu przenikać do wewnątrz budynku. Należy pamiętać, że na właściwości energooszczędne rolet zewnętrznych ma również wpływ dobrze osadzona stolarka okienna i drzwiowa.

Zabezpieczenie Twojego domu przed włamaniem oraz prywatność.

Rolety zewnętrzne chronią wnętrze domu przed ciekawością ludzi, a dzięki wyposażeniu rolety w dodatkowe zabezpieczenia  będą stanowiły skuteczne zabezpieczenie domu przed włamaniem.

Ochronę przed hałasem i odporność na warunki atmosferyczne.

Nowoczesne rolety zewnętrzne skutecznie zmniejszają natężenie hałasu nawet o 14 dB, a także zabezpieczają otwory okienne przed zniszczeniem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak: grad, deszcz, śnieg czy porywisty wiatr.

Możliwość sterowania ilością światła oraz powietrza przenikającego do wnętrza.

Dodatkowe perforacje zastosowane w pancerzu rolety zewnętrznej pozwalają na wietrzenie pomieszczenia przy opuszczonej rolecie.
Osłonę przed owadami i pyłkami.

Rolety zewnętrzne mogą być wyposażone w moskitiery dostosowane do wszystkich typów okien i drzwi. Dzięki siatce wykonanej z włókna szklanego chronią przed owadami oraz przenikaniem pyłków do wnętrza domu.

Wszystkie elementy moskitiery zabezpieczone są specjalną powłoką odporną na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość przez wiele lat użytkowania. Moskitiery nie ograniczają widoczności oraz nie zakłócają pracy rolety.

Którą roletę zewnętrzną wybrać?

Wybór typu rolety, a także sposób jej montażu, uzależniony jest od tego, na jakim etapie budowy podjęta zostanie decyzja o zastosowaniu rolet zewnętrznych: na etapie projektu, w trakcie budowy czy już w gotowym obiekcie.

Wybór typu rolety, a także sposób jej montażu, uzależniony jest od tego, na jakim etapie budowy podjęta zostanie decyzja o zastosowaniu rolet zewnętrznych: na etapie projektu, w trakcie budowy czy już w gotowym obiekcie.

ROLETY ZEWNĘTRZNE PODTYNKOWE SOLIDO

Przeznaczone są głównie do nowo budowanych budynków, lecz mogą być również stosowane do obiektów już istniejących. Podstawowym założeniem konstrukcyjnym tej rolety jest możliwość wkomponowania skrzynki w elewację zewnętrzną budynku, dzięki czemu staje się niewidoczna. Montaż rolety nie wymaga ingerencji w konstrukcję okna czy drzwi, natomiast wymaga wcześniejszego wykonania wnęki w nadprożu okiennym, w której umieszczona będzie skrzynka.

ROLETY ZEWNĘTRZNE ELEWACYJNE

Montuje się do elewacji budynku, we wnęce okiennej lub drzwiowej. Zaletą rolety elewacyjnej jest możliwość jej montażu w istniejących i wykończonych budynkach.

Skrzynki rolet zewnętrznych elewacyjnych dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, jak również w wielu wariantach oklein drewnopodobnych.

ROLETY NAOKIENNE

Instalowane na etapie osadzania stolarki okiennej, przystosowane są do montażu z większością systemów stolarki okiennej i drzwiowej. Montażu skrzynki rolety i prowadnic dokonuje się na ramie okiennej lub drzwiowej przed ich osadzeniem we wnęce.
Przesłony okienne stanowią istotny element wyposażenia budynku. Odpowiednio dobrane będą przez lata gwarantowały komfort, bezpieczeństwo, a także energooszczędność użytkowania.

Szeroka gama kolorystyczna

Dobierz kolor profilu tak, aby idealnie pasował do Twojego domu.

Z roletami Anwis to możliwe!

 

Zainteresował Cię ten produkt? Potrzebujesz porady?

Chcesz uzyskać szybką informację ?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: Tel: +48 158238266 wew.31

GSM +48 606926288.

Przyjedz i zobacz produkt na żywo, przekonaj się jak pracuje.

Odwiedź nasz salon dekoracji i usług

Centrum Dekoracji  Magdalena

Aleja Warszawska 227 

39-400 Tarnobrzeg

Wyślij prośbę o wycenę rolet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *