Przejdź do treści

Kategoria: Moskitiery


 

Moskitiera rolowana występuje w wersji poziomej oraz pionowej i stosowana jest zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych. Wyposażona w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz.

  • Moskitiera rolowana w wersji pionowej stosowana jest najczęściej do okien. Po rozwinięciu siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia.
  • Moskitiery rolowane, przesuwna w poziomie stanowi idealne zamknięcie dla okien balkonowych lub tarasowych. Blokowanie moskitiery przy pomocy taśmy magnetycznej pozwala łatwo i szybko rozwinąć i zwinąć roletę.

 

Warto zwrócić uwagę, iż wybrane typy rolet zewnętrznych moga być wyposażone w moskitierę rolowaną. Ograniczenie jednak stanowi wymiar – maksymalna powierzchnia pancerza z moskitierą wynosi 2,64 m2.

  • Skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,
  • Dostosowane do każdego rodzaju okien i drzwi,
  • Rodzaje moskitier: rolowane – poziome i pionowe,
  • Profile moskitier dostępne w okleinach oraz w szerkokiej gamie kolorów z palety RAL.

Moskitiery można dostosować do dowolnego otworu okiennego i drzwiowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights