Przejdź do treści
 
 
Aby ułatwić naszą współprace, oferujemy dla Państwa darmowy dojazd, pomiar, prezentacje produktu oraz wycenę! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy  serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 
 

 

1. Pomiar i doradztwo

Wykonujemy pomiar każdego okna w pomieszczeniu. Prezentujemy produkty roletowe  u klienta na jego oknie. Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę zostają wykonane na wymiar, w tym przypadku każdy milimetr ma znaczenie. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na dobranie najlepszego produktu dla twojego okna.

 
 

 

2. Wycena
Posiadamy ponad 680 tkanin do rolet. Próbniki żaluzji aluminiowych, drewnianych, bambusowych oraz pionowych.  Wybrany przez Państwa produkt zostanie na miejscu wyceniony przez naszego specjalistę.
 
 

 

3. Montaż
Zostaliśmy wyróżnieni godłem „Dobry Montaż”, co daje Państwu gwarancję zadowolenia. Na życzenie klienta oferujemy montaż przysłon przez wykwalifikowanych monterów przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Miejsce wykonywanej pracy pozostawią czyste i nienaruszone.
 
 

 

4. Gwarancja
Na każdy produkt zamówiony w naszej firmie otrzymują Państwo 36 miesięcy gwarancji.
 
 

 

5. Serwis
Nasz firma oferuje serwis pogwarancyjny. Na miejscu posiadamy części oraz detale zamienne co pozwala nam na szybką naprawę twojej przysłony okiennej.
 
Zamów pomiar korzystając z poniższego formularza. Opisz jakim produktem jesteś zainteresowany . Pamiętaj o podaniu aktualnego numeru telefonu. Skontaktujemy się z Państwem.

 

[contact-form-7 id=”713″ title=”Pomiar Wycena”]
Verified by MonsterInsights